Połącz...

Android Developer - nowa platforma OTT

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 19 dni temu
Nr Ref. 7-10-41082

Dla naszego klienta, w związku z uruchomieniem nowego projektu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Android Developera.

Zakres obowiązków:

  • udział w projektowaniu, tworzeniu i rozwoju aplikacji mobilnych dedykowanych systemowi Android w ramach zespołu SCRUM
  • opracowywanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • praca nad optymalizowaniem wydajności aplikacji
  • przygotowanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • przynajmniej rok doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji na platformę Android
  • dobra praktyczna znajomość Android SDK
  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację
  • znajomość GIT lub innego rozproszonego systemu kontroli wersji
  • znajomość parserów XML lub JSON
  • umiejętność radzenia sobie z podstawowymi problemami związanymi z zarządzaniem pamięcią
  • znajomość najpowszechniejszych wzorców interfejsów

Korzyści

  • możliwość pracy w oparciu o B2B
  • ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość poznania najnowszych technologii
  • prywatna opieka medyczna
  • przyjazna atmosfera pracy
  • elastyczny czas pracy
  • karta multisport
  • cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
  • pokój do relaksu (Xbox, Wii, piłkarzyki)
  • śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
  • częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: mirela.wasztyl@grafton.pl .

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Sieci | Konsultant | Specjalista | Programista | IOS | Android | C / wbudowany | OS | SCRUM | Programmer