Połącz...

Asystent w dziale Digital Marketing

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 miesięcy temu
Nr Ref. 139464

Dla naszego Klienta, pierwszej na świecie policentrycznej globalnej firmy prawniczej, poszukujemy energicznych, zmotywowanych Kandydatów jako asystent w dziale Digital Marketing.
Obowiązki:

  • Dokonywanie aktualizacji danych z treścią na stronie internetowej firmy i mikrostrony
  • Pomoc w kompilacji, uruchomieniu i utrzymaniu mikrostron i blogów za pomocą WordPress
  • Formatowanie, optymalizacja i dystrybucja kampanii e-mail marketingu
  • Wspieranie realizacji kampanii w mediach społecznościowych, m.in. LinkedIn, Twitter i innych kanałach
  • Wykonywanie badań i pomoc przy projektach społecznościowych
  • Pomoc w tworzeniu, analizie i interpretacji raportów za pomocą Google Analytics, CRM, e-mail marketingu i mediów społecznościowych oraz platform zarządzania
  • Przedstawienie zaleceń co do poprawy systemów departamentu, procesów i procedur biznesowych
  • Budowanie silnych relacji z kluczowymi interesariuszami, takich jak Marketing i specjalistów Business Development
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń.

Wymagania

Wymagane umiejętności i doświadczenie:
  • Min. wykształcenie policealne, najlepiej z obszaru marketingu lub digital marketing
  • 1 do 3 lat doświadczenia w marketingu cyfrowym bądź podobnej roli
  • Biegła znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania treścią i narzędzi e-mail marketingu (Sitecore, Wordpress)
  • Atutem będzie praktyczna znajomość HTML
  • Znajomość narzędzi analitycznych, badań i raportów
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel, Outlook, Word)
  • Wysoki poziom analitycznego, logicznego myślenia
  • Silna identyfikacja problemów i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność współpracy z innymi oraz równoczesna samodzielność w działaniu

Korzyści

Korzyści:
  • Możliwość pracy w prestiżowym, międzynarodowym środowisku
  • Indywidualnie dobrany zestaw szkoleń i certyfikacji
  • Ambitne, ciekawe zadania
  • Nowoczesny biurowiec w centrum Warszawy
  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Analityk | Specjalista | Monitorowanie mediów | Marketing analyst