Połącz...

Asystent w dziale Digital Marketing

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139464

Dla naszego Klienta, pierwszej na świecie policentrycznej globalnej firmy prawniczej, poszukujemy energicznych, zmotywowanych Kandydatów jako asystent w dziale Digital Marketing.
Obowiązki:

  • Dokonywanie aktualizacji danych z treścią na stronie internetowej firmy i mikrostrony
  • Pomoc w kompilacji, uruchomieniu i utrzymaniu mikrostron i blogów za pomocą WordPress
  • Formatowanie, optymalizacja i dystrybucja kampanii e-mail marketingu
  • Wspieranie realizacji kampanii w mediach społecznościowych, m.in. LinkedIn, Twitter i innych kanałach
  • Wykonywanie badań i pomoc przy projektach społecznościowych
  • Pomoc w tworzeniu, analizie i interpretacji raportów za pomocą Google Analytics, CRM, e-mail marketingu i mediów społecznościowych oraz platform zarządzania
  • Przedstawienie zaleceń co do poprawy systemów departamentu, procesów i procedur biznesowych
  • Budowanie silnych relacji z kluczowymi interesariuszami, takich jak Marketing i specjalistów Business Development
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń.

Wymagania

Wymagane umiejętności i doświadczenie:
  • Min. wykształcenie policealne, najlepiej z obszaru marketingu lub digital marketing
  • 1 do 3 lat doświadczenia w marketingu cyfrowym bądź podobnej roli
  • Biegła znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania treścią i narzędzi e-mail marketingu (Sitecore, Wordpress)
  • Atutem będzie praktyczna znajomość HTML
  • Znajomość narzędzi analitycznych, badań i raportów
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel, Outlook, Word)
  • Wysoki poziom analitycznego, logicznego myślenia
  • Silna identyfikacja problemów i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność współpracy z innymi oraz równoczesna samodzielność w działaniu

Korzyści

Korzyści:
  • Możliwość pracy w prestiżowym, międzynarodowym środowisku
  • Indywidualnie dobrany zestaw szkoleń i certyfikacji
  • Ambitne, ciekawe zadania
  • Nowoczesny biurowiec w centrum Warszawy
  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Analityk | Specjalista | Monitorowanie mediów | Marketing analyst