Połącz...

Asystent Działu Analiz

Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139153

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Działu Analiz

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywane analiz finansowych, statystyk i raportów dla potrzeb kadry zarządzającej i zespołów sprzedaży
  • Sprawozdania z wyników sprzedaży i zyskowności, według kanałów handlowych, klientów i kategorii produktów, rozpoznawanie trendów i analiz kluczowych różnic, wraz z komentarzem ich wpływu na biznes
  • Administrowanie bazami danych i systemów raportowych
  • Asystowanie w przygotowaniu narzędzi do prognozy sprzedaży, planu budżetów oraz krótkoterminowych prognoz sprzedaży
  • Analiza aktywności rynkowych konkurencji oraz ich wpływu na sprzedaż
  • Monitorowanie egzekucji strategii cenowej w poszczególnych kanałach sprzedaży, analiza trendów oraz przygotowywanie rekomendacji
  • Przygotowywanie rozliczeń prowizji dla zespołu sprzedaży
  • Przygotowywanie rozliczeń promocji i rabatów dystrybutorów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w działach analitycznych w sektorze FMCG lub pokrewnym
  • Zaawansowana znajomość programu pakietu MS Office (w szczególności Excel, Outlook, PowerPoint, Access, Word)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana dobra znajomość Visual SQL i VBA
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, dokładność, rzetelność, zdolności analityczne i prezentacji danych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz na samodzielnym stanowisku

Korzyści

  • Praca dla znanej marki na rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Duża samodzielność pracy
  • Umowa o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Sprzedaż | Analityk | Specjalista | Konsultant | Biznes | Excel | Finanse | Ryzyko | Detal | Produkt | Proces | B2B | Raportowanie | Sprzedaż | Strategia | Sales analyst