Analityk SAP - wsparcie modułu FI/CO - nowotworzone IT Center

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 24 dni temu
Nr Ref. 135787

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży automotive - poszukujemy osób, które dołączą do nowotworzonego zespołu w unikatowym na skalę europejską IT Center na stanowisku Analityka SAP - wsparcie modułu FI/CO

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków obejmuje:

  • wsparcie w obszarze ERP SAP dla modułu FI/CO
  • analiza funcjonalności systemu i proponowanie usprawnień
  • świadczenie wsparcia z poziomu 3 linii - rozwiązywanie incydentów i problemów
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych dla użytkowników
  • standaryzacja procesów
  • tworzenie dokumentacji technicznej i prezentacji dla biznesu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP w roli key user'a, analityka, konsultanta
  • bardzo dobra znajomość podmodułów - CO-PC, CO-PA, EC-PCA
  • mile widziana znajomość: FI-GL, FI-AP, FI-AR, FI-AA
  • gotowość do podróży służbowych

Korzyści

  • możliwość tworzenia IT Center od podstaw
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wykorzystania najnowocześniejszych rozwiązań w branży IT
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • elastyczne godziny pracy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

IT and Telekomunikacja | Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Logistyka | Oprogramowanie | Specjalista | Konsultant | SAP | ERP | Motoryzacja | IT Analyst