Połącz...

Analityk kredytowy z j. angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 7-12-40741

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka kredytowego z j. angielskim.

Zadania:

  • ocena ryzyka i zdolności kredytowej klientów
  • ustalanie i zatwierdzanie limitów kredytowych
  • czynny udział w weryfikacji i udoskonalaniu narzędzi oceny wiarygodności kredytowej klientów
  • utrzymywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z klientami w języku angielskim

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, bankowość, ekonomia, inżynieria finansowa)
  • doświadczenie w pracy w dziale oceny ryzyka kredytowego - mile widziane w bankowości
  • biegła znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)
  • doskonała znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, Access)
  • zdolności analityczne, sumienność, samodzielność

Korzyści

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karnet sportowy)

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Bankowość | Finanse | Analizy | Analityk | Kredyt | Administration