Połącz...

Analityk finansowy z językiem niemieckim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139186

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego, zainteresowanych rozwojem na stanowisku Analityka finansowego.

Zakres obowiązków:

  • analiza efektywności produkcji,
  • przygotowanie miesięcznego zestawienia wyników,
  • udział w sporządzaniu raportów oraz analiz finansowych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • zdolności analityczne.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczne, ubezpieczenie na życie, karnet sportowy)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość uczestniczenia w migracji procesów księgowych z innych lokalizacji,
  • liczne szkolenia.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowość | Analizy | Inwestycje | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Analityk | Kontroler | BPO | Excel | Fakturowanie | Młodszy / młodsza | Migracja | SAP | Zobowiązania | Financial analyst