Połącz...

Analityk finansowy w zakładzie produkcyjnym

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 140181

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko
Analityka finansowego.

Miejsce pracy: okolice Jaworzna

Obowiązki:

  • przygotowywania raportów na potrzeby wewnętrzne i grupy
  • przygotowywanie raportów w oparciu o IFRS
  • tworzenie i analizowanie raportów sprzedaży
  • udział w zamknięciu miesiąca i roku
  • odpowiedzialność za ceny transferowe

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość systemu SAP
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wiedza w obszarze controllingu, raportowania

Korzyści

  • szkolenia językowe
  • ubezpieczenie grupowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Analizy | Analityk | Finanse | Finansowe | Financial analyst