Połącz...

Analityk Finansowy

Lokalizacja kujawsko-pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 1-11-41486

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży IT, dostarczającej rozwiązania z zakresu wsparcia procesów biznesowych, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:

  • badania metodyczne, analiza i ocena dokumentacji obejmującej wszelkie funkcje oraz procesy biznesowe
  • udoskonalanie procesów oraz systemów oraz redukcja ich kosztów
  • wsparcie oraz dokonywanie rekomendacji dla biznesu
  • pełnienie roli Konsultanta: zrozumienie potrzeb Klientów, zbieranie danych, dostarczanie analiz i rozwiązań

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zarządzaniu aktywami (asset management)
  • biegła znajomość Excela

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Bezpłatne szkolenia językowe
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • Opcjonalnie: pakiet relokacyjny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Finanse | Analityk | Excel | Finanse | Finansowe | Zarzadzanie aktywami | Biznes | Financial analyst