Połącz...

Analityk Biznesowy (Robotic Process Automation)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Malanowska Daria
Nr Ref. 139967

Jeśli interesują Cię nowe technologie, lubisz podróżować, nie są Ci obce zagadnienia z obszaru automatyzacji procesu oraz masz doświadczenie z software’em – aplikuj!

Zadania:

  • Bliska współpraca z biznesem
  • Identyfikowanie potrzeb oraz możliwości Robotic Process Automation u klienta
  • Przygotowywanie, wdrażanie strategii RPA
  • Współpraca z programistami, developerami, project managerem
  • Tworzenie standarów rozwoju i promowanie modularyzacji i ponownego wykorzystania kodu

Requirements

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku ( wcześniejsze doświadczenie jako developer/architect/project manager)
  • Znajomość doskonalenia procesów i metodologii (Green Belt / TQM)
  • Znajomość metodologii Agile i/lub waterfall
  • Bardzo dobra znajomość przynamniej jednej z wiodących na rynku technologii RPA (np. Blue Prism, Automation Anywhere, UI Path)
  • Otwartość do częstych podróży (również zagranicznych)
  • Preferowane wykształcenie techniczne

Benefits

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologami, rozwiązaniami
  • Ciekawe projekty, różnorodni klienci
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, bony Sodexo, karta sportowa, ubezpiecznie na życie)

Other notes

For more related job opportunities visit www.grafton.pl/en/jobs?disciplines=it-komunikacja

IT and Telecommunications | IT process / service | Consultant | Specialist | IT | Konsultant IT