Połącz...

Analityk Biznesowy (Robotic Process Automation)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 dni temu
Kontakt Malanowska Daria
Nr Ref. 139967

Jeśli interesują Cię nowe technologie, lubisz podróżować, nie są Ci obce zagadnienia z obszaru automatyzacji procesu oraz masz doświadczenie z software’em – aplikuj!

Zadania:

  • Bliska współpraca z biznesem
  • Identyfikowanie potrzeb oraz możliwości Robotic Process Automation u klienta
  • Przygotowywanie, wdrażanie strategii RPA
  • Współpraca z programistami, developerami, project managerem
  • Tworzenie standarów rozwoju i promowanie modularyzacji i ponownego wykorzystania kodu

Requirements

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku ( wcześniejsze doświadczenie jako developer/architect/project manager)
  • Znajomość doskonalenia procesów i metodologii (Green Belt / TQM)
  • Znajomość metodologii Agile i/lub waterfall
  • Bardzo dobra znajomość przynamniej jednej z wiodących na rynku technologii RPA (np. Blue Prism, Automation Anywhere, UI Path)
  • Otwartość do częstych podróży (również zagranicznych)
  • Preferowane wykształcenie techniczne

Benefits

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologami, rozwiązaniami
  • Ciekawe projekty, różnorodni klienci
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, bony Sodexo, karta sportowa, ubezpiecznie na życie)

Other notes

For more related job opportunities visit www.grafton.pl/en/jobs?disciplines=it-komunikacja

IT and Telecommunications | IT process / service | Consultant | Specialist | IT | Konsultant IT