Połącz...

Administrator Systemu IT

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 139289

Dla naszego klienta, firmy z zagranicznym kapitałem i siedzibą w okolicy Poznania (Swarzędz), poszukujemy kandydatów na stanowisko Administratora Systemu IT.

Twoje obowiązki będą obejmować m.in.:

  • Nadzorowanie i zarządzanie systemami informatycznymi;
  • Obsługa zgłoszeń i rozwiązywanie problemów użytkowników końcowych międzynarodowego koncernu;
  • Monitorowanie procesów przepływu danych systemowych;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (np. wsparcie IT, Help-Desk) mile widziane;
  • Język niemiecki lub angielski na poziomie komunikatywnym (preferowana znajomość języka niemieckiego);
  • Dobrą znajomość platformy Microsoft Windows Server 2008 lub wyżej;
  • Znajomość języka SQL;
  • Doświadczenie w systemie SAP mile widziane;
  • Elastyczność i gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenie w firmie międzynarodowej będzie zaletą.

  • Możliwość zdobycia ciekawego i cennego doświadczenia w IT;
  • Możliwość rozwoju i szkoleń ( szkolenia techniczne i językowe) w międzynarodowej firmie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Administrator | Helpdesk | SQL | Windows | OS administrator