Połącz...

Lync Engineer

Lokalizacja Pogórze
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 dni temu
Kontakt Daria Baczul
Nr Ref. 2-10-43763

Moim Klientem jest jeden z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców.

W związku z rozwojem zespołu zajmującego się wdrożeniami i utrzymaniem rozwiązań Unified Communications dla zewnętrznych klientów poszukuję osoby na stanowisko:

Administrator Lync

Głównymi zadaniami na stanowisku będą:

  • Utrzymanie platform Lync Server/Skype for Business/Office 365,
  • Współudział w projektach transformacji IT i wdrożeniach dla zewnętrznych klientów,
  • III linia wspracia dla incydentów związanych z technologiami Unified Communications,
  • Zaawansowana diagnoza incydentów w celu wykluczenia ich powtarzalności,
  • Zarządzanie środowiskiem serwerowym oraz środowiskiem aplikacji, monitorowanie i ocena wydajności systemu.

Miejsce pracy: praca zdalna lub Wrocław

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (informatyka lub pokrewne),
  • Minimum 2 lata doświadczenia w utrzymaniu platform Microsoft Lync Server 2010, Lync 2013, Skype for Business,
  • Ogólna wiedza IT, w szczególności z zakresu rozwiązań Unified Communications, VoIP, Windows Server,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność, analityczny umysł i "team spirit"!

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Certyfikowane szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Bezpłatne szkolenia językowe
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • Opcjonalnie: pakiet relokacyjny

Jeżeli ta oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, proszę o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV w języku ANGIELSKIM na mój adres email wraz z numerem referencyjnym ogłoszenia w tytule.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Sieci | Administrator | Windows | Voip | OS administrator