Połącz...

Administrator Baz Danych (MS SQL)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 dni temu
Kontakt Malanowska Daria
Nr Ref. 2-10-41119

Dla naszego klienta, globalnej firmy konsultingowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Praca w zespole zapewniającym wsparcie techniczne w zakresie SQL Server, bazy danych MS SQL
  • Wsparcie techniczne z poziomu 2 i 3 linii

Requirements

  • Wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zakresie MS SQL z poziomu administratora
  • Otwartość do nauki także innych technologii bazodanowych: Sybase ASE, Oracle, MySQL
  • Doświadczenie w Sybase Unwired Platform (SUP) będzie dodatkowym atutem

Benefits

  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Częściowa praca zdalna
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologami, rozwiązaniami
  • Ciekawe projekty, różnorodni klienci
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, bony Sodexo, karta sportowa, ubezpiecznie na życie)

Other notes

For more related job opportunities visit www.grafton.pl/en/jobs?disciplines=it-komunikacja

IT and Telecommunications | IT process / service | Consultant | Specialist | IT | Konsultant IT