Połącz...

Absolwent studiów filologicznych j.holenderski

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 miesięcy temu
Nr Ref. 137610

Naszym Klientem jest międzynarodowe centrum biznesowe ulokowane we Wrocławiu, które ściśle współpracuje z klientami zagranicznymi z Holandii i Belgii. W związku z ciągłym rozwojem organizacji poszukujemy ambitnych absolwentów gotowych do codziennej pracy z językami obcymi.

Zakres obowiązków:

  • codzienna praca z wykorzystaniem języka holenderskiego i języka angielskiego
  • analiza dokumentów oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w obrębie pracy z klientami
  • prowadzenie korespondencji oraz utrzymanie komunikacji z klientami (kontakt mailowy oraz telefoniczny)
  • sporządzanie raportów i rejestracja informacji w bazie danych

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w piśmie
  • bardzo dobra znajomość języka holenderskiego
  • znajomość pakietu MsOffice (Word, Outlook)
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność
  • dyspozycyjność do pracy pełnoetatowej

  • możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku
  • umowa o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • przyjazna atmosfera pracy

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Przedstawiciel | Wsparcie | Telemarketer | Pierwsza linia wsparcia | CRM | CSR | Klient | Helpdesk | Administration