Absolwent kierunków ekonomicznych ze znajomością języka czeskiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138491

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum usług wspólnych, poszukujemy osób, które obejmą obowiązki związane z obsługą czeskojęzycznych spółek koncernu w obszarze księgowości na stanowisku: Absolwenta kierunków ekonomicznych ze znajomością j. czeskiego.

Obowiązki:

  • wprowadzanie danych do systemu
  • weryfikacja faktur, księgowanie dokumentów
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze zgodnie z procedurami firmy
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach
  • przygotowanie raportów i dokumentacji
  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientami czeskojęzycznymi

Wymagania

  • dobra znajomość języka czeskiego - język wykorzystywany w codziennej pracy
  • wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii/księgowości/finansów/rachunkowości
  • mile widziane doświadczenie w księgowości (praktyki, staże) lub odbyte szkolenia z zakresu finansów/księgowości/rachunkowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętności komunikacyjne
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Korzyści

  • stabilna praca w międzynarodowej organizacji
  • samodzielne stanowisko
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Ogólny |