Połącz...

ABAP Developer

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 9 dni temu
Kontakt Emilia Skwarek
Nr Ref. 2-10-45413

Globalne potrzeby w linijkach kodu zespołu ABAP Centrum Kompetencyjnym w Warszawie?!
Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z sektora energetycznego - lidera rynku energii odnawialnej, poszukujemy ABAP Developerów.

Jest to szansa na specjalizację w obszarze tworzenia oprogramowania SAP oraz pracę w zespole nastawionym na współpracę, dzielenie się wiedzą i wzrost kompetencji.

Stanowisko: ABAP Developer

Zadania:

  • Rozwój systemu SAP w ramach globalnych potrzeb firmy
  • Rozbudowa funkcjonalności SAP w ramach realizowanych projektów
  • Uczestnictwo w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania (analiza, programowanie ABAP, implementacja, dokumentacja, wsparcie)
  • Możliwość koordynacji projektów, realizowanych w ramach rozwoju i wdrażania oprogramowania, tworzenia nowych rozwiązań i dzielenia się wiedzą

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze programowania w języku ABAP OO( ABAP Object Oriented) / wzmacniamy siły zespołu o profil juniorów, którzy chcą się uczyć oraz doświadczonych specjalistów, którzy chcą dzielić się wiedzą lub prowadzić projekty
  • Rozumienie zasady modelowania UML
  • Otwartości, komunikatywności, umiejętności pracy zespołowej
  • Zdolności analitycznych i chęci dalszego doskonalenia
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Korzyści

  • Możliwość pracy w skandynawskim modelu work-life blance
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (opiekę medyczną , kartę lunchową, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, bonus wakacyjny)
  • Szeroki pakiet szkoleń i certyfikacji
  • Zgrany zespół i innowacyjne rozwiązania

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV w języku ANGIELSKIM wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | ABAP | UML | SQL | Application administrator