Połącz...

Technical Consultant with SQL (Windows Servers)

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Kontakt Anna Ptaszyńska-Biały
Nr Ref. 2-10-53184

Dla naszego klienta - amerykańskiego dostawcy kompleksowych rozwiązań IT- aplikacji dedykowanych m.in. do zarządzania łańcuchem dostaw, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Technical Consultant with SQL

Pracując na tym stanowisku będziesz częścią globalnego zespołu, jednakże Twoja rola będzie bardzo autonomiczna. Będziesz aktywnie brał udział w tworzeniu architektury, impelmentacji i kastomizacji rozwiązań wykorzystywanych przez największe firmy na świecie - głównie w technologiach Cloud/SaaS.

Obowiązki:

  • Tworzenie architektury aplikacji w chmurze,
  • Impelementacja i upgrade stworzonych rozwiązań,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej służącej usprawnianiu działania skomplikowanego software'u,
  • Realny wpływ na rozwój oprogramowania i rozwiązań wdrażanych przez firmę.

Wymagania

  • Wykształcenie technicznie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - praca w zespole globalnym w pełni po angielsku!
  • Praktyczna znajomość SQL (analiza kodu, debugging),
  • Znajomosć obszaru Windows servers (komendy, skrypty, troubleshooting),
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Obywatelstwo UE,
  • Mile widziana znajomość obszaru cloud.

Korzyści

  • Możliwość nauki z obszaru Cloud/SaaS
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w globalnych strukturach firmy
  • Praca w międzynarodowym środowisku w oparciu o najwyższe standardy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez liczne szkolenia
  • Ciekawy pakiet socjalny
  • 10% podróży służbowych
  • Pakiet relokacyjny, jeżeli chcesz zamieszkać w Warszawie

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Wsparcie | IT | ERP | Coach/trainer