Połącz...

Technical Buyer

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 6 miesięcy temu
Kontakt Anna Ptaszyńska-Biały
Nr Ref. 2-10-53605

Dla naszego Klienta, globalnego koncernu produkcyjnego, który znany jest na rynku z innowacyjnego podejścia do biznesu, poszukujemy osoby na stanowiskoTechnical Buyer.

Obejmując to stanowisko dołączysz do międzynarodowego zespołu i będziesz odpowiedzialny za realizację zamówień dla oddziałów firmy w całej Europie.

Zadania:

  • Negocjacja i zawieranie umów z poddostawcami,
  • Dbanie o realizację zamówień sprzętowych dla regionu EMEA,
  • Uczestniczenie w wewnętrznym programie mającym na celu optymalizację procesów,
  • Dostarczanie nowych rozwiązań i pomysłów usprawniających pracę z klientami.

Wymagania

  • 1- 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (zakupy),
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Rozwinięte kompetencje miękkie ułatwiające codzienną pracę, takie jak: komunikatywność, otwartość, umiejętność negocjacji.

Korzyści

  • Umowę o pracę,
  • Premia roczna uzależniona od wyniku firmy,
  • Premie świąteczne,
  • Pracę w międzynarodowej firmie dającej możliwość codziennej komunikacji w języku angielskim,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w globalnych strukturach,
  • Pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie, fundusz emerytalny)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Kupiec | Technologia | Techniczny | Łancuch dostaw | Dostawca | Kupno | Zakupy | Produkt | Produkcja | Retailing