Połącz...

Specjalista ds rekrutacji

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 - 6 000 PLN
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Magdalena Lachowska
Nr Ref. 3-19-52358

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się szwajcarskiej firmy outsourcingowej, specjalizującej się w usługach z zakresu IT, finansów oraz księgowości poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko :

(młodszy) Specjalista ds. rekrutacji

Obowiązki:

  • aktywne poszukiwanie Kandydatów na stanowiska średniego szczebla
  • zamieszcznie ogłoszeń rekrutacyjnych, selekcja CV,
  • spotkania z kandydatami, rekomendowanie wybranych kandydatów
  • współpraca z Hiring Managerami
  • organizacja spotkań
  • udzielanie odpowiedzi zwrotnej kandydatom
  • bieżące prace administracyjne

Wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych – minimum pół roku
  • Mile widziane doświadczenie w wewnętrznym dziale rekrutacji lub w agencji rekrutacyjnej
  • Wiedza na temat źródeł pozyskiwania Kandydatów,w tym bardzo dobra znajomość LinkedIn,
  • min. dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację wewnętrzną w firmie, prowadzenie korespondencji oraz rozmów telefonicznych;
  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze rekrutacji;
  • Samodzielność oraz zaradność
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności: Word oraz Excel, mile widziany PowerPoint),
  • Internet – biegłość w wyszukiwaniu informacji;

  • wynagrodzenie adekwatne to doświadczenia i umiejętności (4000-6000 brutto)
  • możliwość rozwoju w globalnej, międzynarodowej organizacji,
  • dogodna lokalizacja : Centrum Warszawy
  • możliwość nauki i poszerzania własnej wiedzy w stabilnym i doświadczonym zespole rekrutacyjnym

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

HR and administracja and prawo | HR | Specjalista | Rekruter | Koordynator | Konsultant | HR | Excel | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | Recruiter