Połącz...

Specjalista ds. płac

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 500 - 7 500 PLN
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Grafton
Nr Ref. 3-11-54632

Dla naszego Klienta, który jest światowym liderem w zakresie rozwiązań Customer Experience Management poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Przygotowanie, naliczanie wynagrodzeń pracowników etatowych;
  • Sporządzanie i zaksięgowanie listy płac;
  • Naliczanie zaliczek na podatek dochodowy;
  • Rozliczanie składek na ubezpieczenie społeczne (rentowe, emerytalne, zdrowotne itp.);
  • Przygotowanie i uzgodnienie deklaracji ZUS;
  • Obsługa programu Symfonia
  • Sporządzanie informacji o osiągniętych dochodach i pobranych zaliczkach dla pracowników, oraz zeznań rocznych na wniosek pracowników;
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji w sprawach wynikających z wypełniania obowiązków;

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ok 2 lata;
  • Dobra znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjnych;
  • Doświadczenie w rozliczaniu składek ZUS, PIT, PFRON;
  • Dokładność i szczegółowość w działaniu.

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów;
  • Ciekawe wyzwania zawodowe w dynamicznym środowisku;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym otoczeniu.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Specjalista | Excel | Finanse | Vat | Remuneration and benefits specialist