Połącz...

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja Plewiska
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 - 4 500 PLN
Opublikowane 4 dni temu
Kontakt Ozanna Rum
Nr Ref. 4-12-53487

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej, dynamicznie rozwijającej się firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Rozliczanie czasu pracy i nieobecności (umowy o pracę i na zastępstwo)
  • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków
  • Sporządzanie deklaracji związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, rozliczeń dla ZUS i US oraz zaświadczeń i dokumentów kadrowych

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • Znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i przepisów ZUS
  • Mile widziana umiejętność pracy na SAP
  • Dobra organizacja pracy, motywacja i zaangażowanie

Korzyści

  • Praca w międzynarodowej organizacji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów
  • Jasna ścieżka rozwoju

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Specjalista | Świadczenia / odszkodowanie | HR | Polskie prawo pracy | Kadry | Płace | Prawny | Back office | Benefity i świadczenia | Remuneration and benefits specialist