Połącz...

Specjalista ds. Jakości

Lokalizacja Bielsko-Biala
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Anna Bęben
Nr Ref. 7-21-50282

Dla naszgo Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Analiza braków produkcyjnych/procesowych celem zredukowania ich liczby oraz
codzienne raportowanie braków oraz ich kosztów;
  • Nadzorowanie dokumentacji na etapie wdrażania projektów oraz na linii produkcyjnej;
  • Przygotowywanie, nadzorowanie i uaktualnianie dokumentacji wymaganej przez klienta;
  • Analiza reklamacji klienta;
  • Udział w audytach klienta oraz ISO/TS;
  • Współudział w tworzeniu i aktualizacji FMEA;
  • Szkolenie operatorów w zakresie wymagań jakościowych obowiązujących w zakładzie.

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze Automotive;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomości technik i metod produkcji,
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Samodzielności, operatywności, dynamizmu w działaniu oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, w przyjaznej atmosferze;
  • Stabilna i odpowiedzialna praca;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • Ubezpieczenie grupowe NW.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Jakość | Inżynier | Specjalista | 8D | Motoryzacja | ISO/TS 16949 | Quality inspector