Połącz...

Sourcing & Development Logistics Specialist

Lokalizacja Wronki
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 500 - 6 000 PLN
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Natalia Skórnicka
Nr Ref. 4-13-53288

Dla naszego Klienta, znanej, międzynarodowej marki z branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko: Sourcing & Development Logistics Specialist

Miejsce pracy: Wronki

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Rozwijanie możliwości przewozowych, poprzez pozyskiwanie nowych podwykonawców
  • Analiza kosztów procesów logistycznych
  • Zawieranie umów na usługi logistyczne zgodnie z procedurami i polityką firmy
  • Zadania związane z zapytaniami ofertowymi
  • Negocjacje z podwykonawcami
  • Udział w corocznych przetargach logistycznych
  • Cykliczne raportowanie do przełożonego (Managera liniowego)

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe w obszarze logistyki - mile widziane
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, szczególnie MS Excel i Power Point

Korzyści

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Samodzielne stanowisko
  • Rozwijające, ambitne zadania
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Dostęp do nowych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Bogaty pakiet benefitów ( m. in. karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, dopłaty do wypoczynku, karty Sodexo itp.)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Specjalista | Spedytor | Planista | Logistyka | Rozwój | Sourcing | Logistician