Połącz...

SAP Logistic Engineer - Expert

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 10 000 - 18 000 PLN
Opublikowane około 23 godzin temu
Kontakt Dominika Moskal
Nr Ref. 6-10-56014

Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca w obszarze Sales & E-commerce.

Poszukujemy doświadczonego SAP Engineer-Expert, który będzie odpowiedzialny za współpracę z zespołem SAP i biznesowym w zakresie analizy, wdrożenia rozwiązań oraz optymalizacji systemów SAP oraz nowych modułów.

Lokalizacja pracy: Kraków.

Zakres obowiązków:

  • wspieranie zespołu we wszystkich operacjach związanych z SAP
  • zarządzanie systemami SAP - S/4 HANA, BW HANA, SAP PO, SAP BOE
  • przygotowanie strategii rozbudowy systemu ze wsparciem specjalistów z innych działów
  • wdrażanie konceptu nowego modułu logistycznego we współpracy z innymi działami/teamami

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy z SAP/ S4 HANA
  • dobra znajomość procesu logistyki lub pokrewnych (moduł SAP MM-LIV)
  • znajomość procesu SD mile widziana
  • znajomość ABAP mile widziana
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji z zespołem
  • znajomość j. angielskiego

Korzyści

  • pakiet benefitów
  • szkolenia w Polsce i zagranicą
  • możliwość udziału w różnych eventach IT
  • dodatkowy budżet roczny na szkolenia
  • elastyczne godziny pracy
  • zniżki na produkty firmy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bonus roczny

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Java | Spring | SQL | IT Consultant