Połącz...

Rekruter IT

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Niepełny etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 7-12-52707

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Rekrutera IT

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • planowanie strategii rekrutacyjnej
  • kompleksowa realizacja procesów na stanowiska IT
  • budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami
  • wsparcie liderów i managerów w kwestiach związanych z rekrutacją pracowników

Wymagania

  • doświadczenia zawodowe w obszarze rekrutacji, zdobyte w agencjach lub wewnętrznych działach HR
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska związane z obszarem IT - wymóg konieczny
  • biegła znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny
  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe
  • gotowość do zatrudnienia na czas określony (umowa o pracę na okres 15 miesięcy)
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne

Korzyści

  • zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • bogaty pakiet benefitów pozafinansowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dostęp do szerokiego wachlarza warsztatów

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | IT | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | Generalist | Partner biznesowy | Specjalista | Zarządzanie zasobami ludzkimi | Polityka kadrowa | HR | Rekrutacja | Pozyskiwanie talentów | Zarządzanie talentem | Szkolenie | Kadry | Polskie prawo pracy | In-house | Rozwój | Recruiter