Połącz...

Handlowiec (branża cukierniczo - piekarnicza)

Lokalizacja Województwo Łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 8 000 PLN
Opublikowane 7 miesięcy temu
Kontakt Monika Cierniak
Nr Ref. 9-13-50906

Dla jednego z naszych klientów dystrybutora produktów i dodatków dla piekarni, cukierni oraz lodziarni, poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela handlowego, który będzie odpowiedzialny za ekspasję i rozwój sprzedaży na terenie woj. łódzkiego.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych;
  • tworzenie bazy klientów;
  • sprzedaż produktów firmy;
  • utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami;
  • dokonywanie zamówień w systemie na podstawie zleceń klientów;
  • kontakt osobisty, mailowy oraz telefoniczny z potencjalnymi i obecnymi klientami;
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży spożywczej, FMCG i pokrewnych;
  • Doświadczenie w pracy dla branży cukiernioczo-piekarniczej będzie dużym atutem;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność dopasowania stylu komunikacji do oczekiwań klienta;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do pracy w terenie.

Korzyści

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system premiowy;
  • Benefity: prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie;
  • Niezbędne narzędzia pracy: tablet, telefon komórkowy, samochód (do wykorzystania również w celach prywatnych).

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Agent | Sprzedawca | FMCG | Żywność | Dealer