Połącz...

Specjalista ds. Produktu - branża rolnicza

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 6 000 - 8 000 PLN
Opublikowane około 7 godzin temu
Kontakt Agata Kaczanowicz
Nr Ref. 4-13-51198

Dla naszego Klienta, wiodącego dystrybutora części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Sady k. Poznania

Główne zadania:

  • Prowadzenie asortymentu oraz wdrażanie nowych produktów
  • Bieżące utrzymywanie kontaktów z dostawcami
  • Koordynowanie zamówień
  • Pozyskiwanie nowych dostawców - prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych, także bezpośredni kontakt
  • Udział w tworzeniu strategii sprzedaży i polityki cenowej firmy
  • Udział w targach zagranicznych, wizyty u dostawców w Polsce i innych krajach (Chiny, Indie)
  • Przewidziany jest okres wdrożenia w nowe obowiązki oraz w razie potrzeby – do przyuczenia

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:
  • Zna branżę rolniczą
  • Ma lub miała styczność z maszynami rolniczymi - potrafi je obsługiwać, zna części
  • Z łatwością nawiązuje kontakty i dobrze się w tym odnajduje
  • Zna język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację - min. B1
  • Chce się uczyć i rozwijać w branży maszyn rolniczych
  • Nie boi się nowych wyzwań
  • Jest otwarta na odbywanie podróży służbowych w kraju i na świecie (m.in. Chiny, Indie)

Korzyści

Stanowisko to jest idealne dla osób, które:
  • Cenią pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, u znanego i rozpoznawalnego Pracodawcy
  • Dobrze czują się na samodzielnym stanowisku
  • Chcą realizować różnorodne zadania, poznawać ciekawych ludzi oraz nowe miejsca
  • Doceniają atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
  • Lubią pracować z profesjonalistami
  • Cenią miłą, swobodna atmosferę i bardzo dobre warunki pracy
  • Chcą się rozwijać
  • Cenią stabilność zatrudnienia (umowa o pracę, ubezpieczenie na życie)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Kierownik / menedżer produktu | Produkt | Product Manager