Połącz...

Praktykant w dziale B&P

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 20 - 22 PLN
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 3-26-49792

Dla naszego klienta, producenta sprzętu medycznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praktykant w dziale Bank & Payments

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie płatności dostawców;
  • Przetwarzanie płatności i płatności na platformie bankowej;
  • Dbanie o obieg i archiwizację dokumentów;
  • Monitorowanie codziennych transakcji bankowych na różnych platformach banków korporacyjnych;
  • Księgowanie transakcji wyciągów bankowych za pośrednictwem modułów AR, AP i GL;
  • Utrzymywanie procedur i dokumentacji;
  • Zgłaszanie problemów operacyjnych kierownikowi zespołu;
  • Obsługa klienta zgodnie z procedurami.

Wymagania

  • Wykształcenie Finansowe / rachunkowe – student V roku;
  • Doświadczenie w pracy nad zintegrowanym pakietem oprogramowania finansowego lub systemem ERP byłoby atutem;
  • Znajomość produktów MS Office;
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku usług wspólnych byłoby atutem;
  • Angielski (płynny), polski (płynny), inne języki byłyby atutem.

  • Możliwość podjęcia pracy zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Rozwój zawodowy w obszarze księgowości w międzynarodowej organizacji;
  • Perspektywa nawiązania stałej współpracy i dalszego rozwoju zawodowego.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Asystent / asystentka | BPO | Młodszy / młodsza | Assistant