Połącz...

Pracownik biurowy z j. angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Agnieszka Pilot
Nr Ref. 7-11-50109

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma consultingowa. Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Pracownika biurowego.

Zakres obowiązków:

  • segregowanie poczty przychodzącej
  • weryfikacja i sortowanie dokumentów
  • skanowanie faktur i ich archiwizacja
  • kontakt mailowy w języku angielskim

Wymagania

  • obsługa komputera
  • skrupulatność i sumienność
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • doświadczenie w SSC / BPO będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość MS Word, MS Excel

Korzyści

  • praca w międzynarodowej firmie
  • pakiet socjalny
  • samodzielność na stanowisku

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w wersji polskiej i angielskiej z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.

HR and administracja and prawo | Administracja | Administrator | Asystent / asystentka | Recepcjonista / recepcjonistka | Biuro | Młodszy / młodsza | Front office | Excel | Administration