Połącz...

Płatny staż- dział podatkowy

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Niepełny etat
Wynagrodzenie 15 PLN
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Olimpia Welenc
Nr Ref. 4-19-53421

Dla renomowanej kancelarii doradztwa podatkowego poszukujemy zmotywowanych kandydatów IV roku studiów, którzy wiążą swoją przyszłość z doradztwem podatkowym.

Główne zadania:

  • Analiza decyzji i interpretacji podatkowych
  • Przygotowywanie dokumentacji związanych z pismami i opiniami dla Klientów
  • Wsparcie w projektowaniu pism procesowych
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • Status studenta IV roku studiów o profilu ekonomicznym bądź prawnym
  • Motywacja do rozwoju w dziedzinie doradztwa podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dyspozycyjność na poziomie 18 h/ tygodniowo i więcej
  • Mile widziane- działalność organizacjach, w kołach naukowych

  • Płatny 3 miesięczny staż w oparciu o umowę zlecenie z nastawieniem na długofalową współpracę
  • Elastyczny czas pracy dopasowany do potrzeb kandydata
  • Komfortową lokalizację biura
  • Ciekawą, rozwijającą pracę w przyjaznym środowisku

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

HR and administracja and prawo | Finanse and Bankowość and Księgowość | Administracja | Prawo | Asystent / asystentka | Urzędnik | Administrator | Administracja | Front office | Interim | Kancelaria | Biuro | Prawny | Praktykant / praktykantka | Excel | Podatki | Młodszy / młodsza | Tax consultant / specialist