Połącz...

Młodszy specjalista ds. HR (z językiem angielskim)

Lokalizacja Województwo Małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 6-26-51594

Dla naszego Klienta, znanej firmy na rynku krakowskim, z branży inżynieryjno-budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. HR (z językiem angielskim)

Obowiązki:

  • wsparcie dla nowo zatrudnionych pracowników firmy (region USA/ Kanada)
  • odpowiadanie na zapytania pracowników w systemie Taleo
  • dbanie o poprawność danych wprowadzanych do systemu
  • budowanie pozytywnych relacji z klientem wewnętrznym
  • zapewnienie wsparcia dla pozostałych członków teamu oraz dla Managerów

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (B2/C1)- obsługa pracowników anglojęzycznych
  • co najmniej rok doświadczenia zawodowego w obszarze HR/ administracji lub obsłudze klienta
  • znajomość pakietu MS Office, Windows
  • mile widziana znajomośc systemu Taleo, Oracle
  • komunikatywność, samodzielność, dokładność
  • zdolności analityczne
  • gotowość do pracy w godzinach popołudniowych/ nocnych - zmiany 14-22

Korzyści

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz jasna ścieżka kariery
  • szkolenia wstępne
  • praca w środowisku międzynarodowym w dynamicznie rozwijającym się centrum biznesowym w Krakowie
  • pakiet benefitów

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Specjalista | Kadry | HR | Zarządzanie zasobami ludzkimi | Polityka kadrowa | In-house | Excel | HR lecturer