Połącz...

Młodszy inżynier wsparcia technicznego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 7-40-54833

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy działającej w branży automatyki przemysłowej, poszukujemy osoby, która zasili dział wsparcia technicznego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie częścią międzynarodowego zespołu zajmującego się wsparciem technicznym działu sprzedaży w zakresie produktu rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia MCC. Obszarem działania zespołu jest rynek EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka)

Zakres zadań:

  • Wsparcie techniczne oraz handlowe działu sprzedaży w zakresie oferowanego produktu,
  • Weryfikacja zapytań ofertowych, dokumentacji technicznej oraz specyfikacji klienta,
  • Przygotowanie i terminowe dostarczanie ofert technicznych oraz handlowych,
  • Udział w spotkaniach z klientami w kraju i za granicą,
  • Prowadzenie działań marketingowych oraz szkoleń produktowych,
  • Współpraca oraz wsparcie działów wewnętrznych na etapie realizacji projektów (Project Management, Application Engineering, Operations etc.),
  • Wsparcie bieżących potrzeb Biznesu, dbanie o wewnętrzny przepływ informacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, automatyka lub pokrewne),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, poziom min. B2 – wymóg konieczny,
  • Znajomość rynku oraz produktów (przemysłowe systemy sterowania, napędy elektryczne),
  • Umiejętności organizacyjne oraz pracy w zespole,
  • Orientacja na klienta, energia i entuzjazm w działaniu,
  • Mile widzialne praktyki odbyte podczas studiów

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w branży automatyki przemysłowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w młodym, dynamicznym zespole,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet szkoleń,
  • Pakiet benefitów pozafinansowych

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=budownictwo-zarzadzanie-nieruchomosciami

Inżynieria | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Automatyka | Elektryka | Elektronika | Mechanika | Obsługa klienta | Konsultant | Elektryk | Inżynier | Mechanik | Wsparcie techniczne | Mechaniczny | Automatyka | Techniczny | Młodszy / młodsza | Helpdesk | Electrical engineer