Połącz...

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja Szamotuły
Branża
Rodzaj umowy Niepełny etat
Wynagrodzenie 18 PLN
Opublikowane około 4 godzin temu
Kontakt Olimpia Welenc
Nr Ref. 4-19-53879

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, zlokalizowanej pod Poznaniem, poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby rozpocząć swoją karierę zawodową w obszarze logistyki, na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja: Szamotuły

Główne obowiązki:

  • Bieżący kontakt z dostawcami i odbiorcami
  • Komunikacja z klientem wewnętrznym i zewnętrznym (np. z magazynem)
  • Uzgadnianie planów rozładunku, stanów magazynowych i statusów realizacji dostaw
  • Pracę z systemem logistycznym
  • Czynności administracyjne związane z procesowaniem i archiwizacją dokumentów
  • Fakturowanie sprzedaży, rozliczanie dostaw
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • Student zaoczny bądź absolwent kierunków; logistyka, transport i pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dyspozycyjność około 120h/ miesiąc
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office ( w tym MS Excel)
  • Skrupulatność, rzetelność i umiejętności organizacyjne

Korzyści

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Perspektywa długofalowej, stałej współpracy
  • Możliwość zdobycai pierwszego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

HR and administracja and prawo | Produkcja and zakupy and logistyka | Administracja | Logistyka | Produkcja | Jakość | Administrator | Asystent / asystentka | Konsultant | Spedytor | Specjalista | Administracja | Biuro | Transport | Łancuch dostaw | Młodszy / młodsza | Klient | Logistician