Połącz...

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 7 miesięcy temu
Nr Ref. 9-11-51208

Dla jednego z łódzkich Centrów Usług Wspólnych (SSC) poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty zainteresowanych rozwojem zawodowym w obszarze kontrolingu w międzynarodowej organizacji.

Zakres zadań:

  • monitorowanie m.in. rozpoznania przychodów, alokacji kosztów, wydatków.
  • analiza marży.
  • identyfikacja i ocena ryzyka finansowego w ramach przypisanego projektu.
  • monitorowanie rentowności projektu.
  • przygotowywanie analiz i raportów.
  • wystawianie faktur i not kredytowych związanych z projektem.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze finansów/księgowości.
  • wiedza dotycząca rachunku zysków i strat oraz bilansu.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • doświadczenie w pracy z SAP-em.
  • wykształcenie wyższe.
  • umiejętności analityczne.

Korzyści

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia.
  • ciekawy pakiet benefitów pozapłacowych.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • przyjazna atmosfera w zespole.
  • nowoczesne biuro w centrum Łodzi.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Finanse | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Kontroler | Kontroling | Projekt | SAP | Finance accountant