Połącz...

Młodszy Księgowy ds. należności z językiem francuskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 minut temu
Nr Ref. 6-11-52134

Światowy lider w branży sportowej z ponad 50 letnia tradycją, działający głównie w Europie i USA aktualnie do swojego biura finansowo- księgowego w Krakowie poszukuje osoby otwartej na rozwój zawodowy jako Księgowy/a ds. należności z językiem Francuskim

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientem w języku francuskim
  • sprawdzanie rozrachunków wyjaśnianie różnic z klientami
  • monitorowanie spływu należności
  • przygotowywanie raportów
  • praca z systemem SAP
  • wparcie działu księgowości w bieżących zadaniach

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego (B2/C1)
  • wysokie umiejętności interpersonalne komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność myślenia analitycznego i rozwiązywania problemów
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • wykształcenie w obszarze księgowości/ administracji/ finansów lub filologii francuskiej mile widziane

Korzyści

  • szkolenie z systemu SAP
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość uczestniczenia w dodatkowych szkoleniach
  • bonusy finansowe
  • elastyczne godziny pracy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Dane podstawowe | Bookkeeper, accountant