Połącz...

Lean Six Sigma – Process Manager

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 7-21-54550

Nasz Klient z branży produkcyjnej inwestuje w rozwój swoich struktur w Polsce. Obecnie w Polsce zaplanował stworzenie nowego stanowiska, wspierającego całość procesów lean w ramach polskiego zakładu produkcyjnego. Poszukujemy osoby, która swoim doświadczeniem i wiedzą z obszaru lean przyczyni się do rozwoju tej jednostki produkcyjnej na stanowisku Lean Six Sigma – Process Manager.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kompleksowego projektu transformacji Lean zakładu produkcyjnego w Polsce
  • optymalizacja procesów produkcyjnych oraz wdrażanie metodologii Lean Manufacturing
  • stosowanie Statystycznej Kontroli Procesu w celu monitorowania odchyleń w procesie produkcji oraz wdrażanie systemów zarządzania jakością takich jak Six Sigma
  • identyfikacja obszarów do doskonalenia, stworzenie planu działania, dobór członków zespołu ze wszystkich działów zakładu, monitorowanie postępów
  • nadzór nad wdrożenie metodologii Lean Management
  • organizacja i prowadzenie szkoleń/warsztatów z zakresu Kaizen i Lean Manufacturing
  • nadzór nad wdrożeniami - ścisła współpraca z managerami poszczególnych działów
  • sporządzanie raportów i analiz dla Dyrektora zakładu i centrali koncernu zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie we wdrażaniu lean i standaryzacji procesów na wszystkich poziomach organizacji w firmie o profilu produkcyjnym
  • umiejętność odnajdywania wąskich gardeł i proponowania rozwiązań
  • mile widziany certyfikat Black Belt lub Master Black Belt
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej środowisku będzie dodatkowych atutem
  • kreatywność, odpowiedzialność, komunikatywność, rzetelność, umiejętność współpracy z osobami z różnych poziomów organizacji.

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość kreowania i implementacji strategii rozwoju firmy w obszarze lean
  • rozbudowany pakiet benefitów
  • bogaty pakiet szkoleń
  • praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • przyjazna atmosfera pracy
  • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy odbiorców

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Jakość | Inżynier | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer projektu | Kosztorysant | Supervisor | Lider zespołu | Koordynator | Specjalista | APQP | 5S | Montaż | ISHIKAWA | ISO | ISO 14001 | ISO 9000 | ISO/TS 16949 | Kanban | Lean | Metalurgia | Proces | Six Sigma | Smed | SQA | Black belt | 8D | JIS | Change management