Połącz...

Koordynator ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 7-13-54689

Dla naszego partnera biznesowego, firmy z branży produkcyjnej, której centrum usług wspólnych zlokalizowane jest w Sosnowcu poszukujemy Kandydata na stanowisko
Koordynatora ds. obsługi Klienta niemieckojęzycznego.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i obsługa zamówień, monitorowanie statusu zamówień w systemie SAP,
  • wspieranie klienta w zakresie całego procesu - od zapytania ofertowego do dostarczenia produktu,
  • odpowiadanie na zapytania związane z procesem dostawy, monitorowanie informacji w systemie,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz logistyki,
  • uczestnictwo w okazjonalnych wizytach u klienta, spotkaniach lub telekonferencjach.

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole ze zorientowaniem na współpracę,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • mile widziana znajomość systemu SAP.

  • pełen pakiet szkoleń wdrażających (4 tygodniowe intensywnie szkolenie),
  • praca w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozafinansowych,
  • biznesowe godziny pracy,
  • realna możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktur organizacyjnych.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja and zakupy and logistyka | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | Logistyka | Specjalista | Wsparcie | Analityk | Agent | Front office | Klient | Język | Bookkeeper, accountant