Połącz...

Kierownik Produkcji (UAP Manager)

Lokalizacja Grójec
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 14 000 - 18 000 PLN
Opublikowane 8 dni temu
Kontakt Przemysław Muklewicz
Nr Ref. 3-21-56005

Dla naszego klienta, zagranicznego koncernu, producenta elementów wyposażenia samochodów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Grójec, woj. Mazowieckie.
Zakres obowiązków:

  • realizacja celów i zadań wg. wskaźników procesu,
  • zapobieganie potencjalnym odchyleniom i natychmiastowa interwencja w przypadku ich wystąpienia,
  • odpowiedzialność za ocenę pracy, badanie satysfakcji, tworzenie planów rozwojowych i motywację podległych pracowników,
  • monitorowanie procesu pod kątem jakości wytwarzanego produktu oraz jego korygowanie w celu poprawy jakości lub pojawienia się odchyleń,
  • realizacja oraz doskonalenie działań pod kątem polityki pro-środowiskowej,
  • rozpoznanie zagrożeń, ocena ryzyka w procesie oraz eliminacja zagrożeń znaczących,
  • implementacja FES,
  • opracowywanie i nadzór nad procedurami z zakresu wydajności i efektywności energetycznej.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w firmie o profilu produkcyjnym, branża automotive,
  • obsługa systemu SAP i pakietu MS Office,
  • znajomość j. angielskiego pozwalający na swobodna, codzienną komunikację w środowisku zawodowym,
  • znajomość IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001,
  • doskonała organizacja własnego czasu pracy i podległego zespołu.
  • wiedza z zakresu metod 5why, QRSI oraz diagramów Ishikowa i Pareto

  • stabilne zatrudnienie w nieustannie rozwijającej się, rozpoznawalnej na rynku organizacji,
  • bogaty pakiet świadczeń pracowniczych m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, ZFŚS, PPE, stołówka pracownicza, ubezpieczenie grupowe, dojazdy do pracy,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji w ramach licznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • pakiety relokacyjne w przypadku zatrudnienia kandydatów spoza woj. mazowieckiego.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Mechanika | Inżynieria | Produkcja | Jakość | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | Supervisor | Planista | ISO 14001 | ISO | ISO 9000 | ISHIKAWA | SAP | RandD | Associate producer