Połącz...

Junior Product Pricing Specialist

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 8 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kulik-Kiernoz
Nr Ref. 9-11-52356

Dla międzynarodowej firmy z centrum Łodzi poszukujemy Młodszego Specjalisty VBA ze znajomością j. angielskiego.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Analiza rynku i cen dla określonego segmentu produktu/oprogramowania;
  • Wycena produktów;
  • Pozycjonowanie cen produktów (wprowadzanie produktów, wycena cyklu życia produktu, wycofywanie produktów);
  • Koordynowanie co-miesięcznych spotkań w celu zaplanowania działań (Product Management, Product Marketing, Market Intelligence Team);
  • Współpraca z innymi krajami w celu dostosowywania cen do lokalnych warunków.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to Analiza Biznesowa, Informatyka czy Marketing);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok (np. wycena produktów, marketing, planowanie);
  • Doświadczenie w pracy w wirtualnych zespołach;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel, VBA, Access);
  • Podstawowa znajomość SAP R/3;
  • Dobra znajomość struktury procesu w obszarach: IT, elektronika, motoryzacja, produkcja;
  • Rozwinięte umiejętności analityczne.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym;
  • Stabilne godziny pracy: poniedziałek-piątek, 8/9-16/17;
  • Praca w centrum Łodzi;
  • Benefity (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, wydarzenia integracyjne i inne);
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Specjalista | Wsparcie | Back office | Helpdesk | Język | Klient | Młodszy / młodsza | Financial analyst