Połącz...

Junior Category Specialist with German

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 8 miesięcy temu
Nr Ref. 6-13-51928

Dla naszego Klienta z branży FMCG renomowanej firmy międzynarodowej z 15-letnią tradycją, poszukujemy osoby na stanowisko:Junior Category Specialist .

Obowiązki:

  • Wsparcie Managera w działaniach związanych z utrzymaniem i administracją procesów zakupowych
  • Przygotowywanie raportów, koordynacja zamówień, planowanie ilości zamawianych produktów, tworzenie propozycji zamówień i przesyłanie ich do odpowiednich działów
  • Aktualizacja i utrzymanie danych w systemie do zarządzania produktami
  • Przygotowywanie opisów produktów na podstawie dokumentów dostarczonych przez dostawców w języku niemieckim
  • Przygotowywanie prezentacji oraz materiałów marketingowych
  • Redakcja istniejących materiałów i opisów produktów
  • Monitorowanie i weryfikacja przychodzących zamówień i zleceń
  • Kontakt z dostawcami, wsparcie w negocjacjach i egzekwowaniu kontraktów
  • Organizacja procesu zakupowego i ustalanie współpracy ramowej z dostawcami. Udział w planowaniu zapotrzebowaniu, budżetu i dostaw
  • Ścisła współpraca z pozostałymi departamentami firmy (logistyka, sprzedaż, zakupy, łańcuch dostaw) w celu zapewnienia dostępności produktów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku ( dział planowania sprzedaży, dział zakupów)
  • Biegła znajomość języka Niemieckiego i dobra znajomość języka Angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office (Excel- tabele przestawne, formuły)- warunek konieczny
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Dokładność i oko do szczegółów
  • mile widziane doświadczenie w dziale marketingu

  • pakiet socjalny (karta multisport, dodatkowe dni wolne, prywatna opieka medyczna)
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia
  • kursy językowe

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Kupno | Marketing | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Wsparcie | Planista | Analityk | Konsultant | Kierownik / menedżer produktu | Przedstawiciel | Specjalista | Kierownik sklepu | Kupiec | FMCG | Marketing | Kategoria | Zakupy | Purchase analyst