Połącz...

Inżynier ds. obróbki mechanicznej- branża automotive

Lokalizacja Bielsko-Biala
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 7-30-50170

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera ds. obróbki mechanicznej.

Zakres obowiązków:

  • analiza wykonalności procesu obróbki mechanicznej dla nowych produktów
  • ustalanie zakresu obróbki mechanicznej oraz przygotowanie jej wstępnej wyceny
  • przygotowanie i rozwój procesu produkcyjnego: dobór maszyn i narzędzi, layout stanowiska
  • tworzenie dokumentacji procesowej, analiza rysunków technicznych
  • stała współpraca z klientem podczas uzgadniania szczegółów obróbki

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive
  • praktyczna znajomość procesu obróbki mechanicznej
  • doświadczenie w kontaktach z Klientem
  • znajomość programów konstrukcyjnych np. CATIA, Siemens NX
  • znajomość systemów jakościowych ISO 14001 oraz IATF 16949
  • dobra znajomość języka angielskiego

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów
  • ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwości rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Mechanika | Inżynieria | Produkcja | Mechanik | Technik | Inżynier | Technolog | Inżynier procesu | Tłoczenie | Proces | Produkt | Produkcja | PLC | CNC | Obróbka skrawaniem | Motoryzacja | Process engineer