Połącz...

E-commerce Specialist

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 6-13-51630

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży e-commerce, w związku z rozwojem struktur działu poszukujemy osoby na stanowisko E-commerce Specialist ( E shop specialist).

Zakres zadań:

  • wdrażanie strategii rozwoju Polskiego sklepu internetowego w oparciu o analizę sprzedaży i obserwacje rynkowe
  • prowadzenie projektów z zakresu komunikacji marketingowej (kampanie SEM, SEO, e-mailing, SMS, display, programy afiliacyjne etc.)
  • rozwój strategii sprzedaży on-line i zarządzanie procesami sprzedaży internetowej
  • optymalizacja procesu zakupowego on-line (e-sklep, obsługa klienta, logistyka)
  • bieżące administrowanie sklepu internetowego (ustawianie promocji, aktualizacja oferty, zmiana szaty graficznej etc.)
  • bieżąca analityka prowadzonych działań reklamowych i sprzedażowych, z uwzględnieniem efektywności poszczególnych narzędzi
  • monitorowanie i analizowanie działań konkurencji
  • analiza efektów prowadzonych akcji i kampanii marketingowych
  • prowadzenie bieżącej analizy rynku oraz trendów w obszarze e-commerce

Wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze e-commerce
  • bardzo dobra znajomość branży e-commerce i e-marketingu
  • doświadczenie w zarządzaniu procesem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, energia i samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym oraz negocjacji
  • mile widziana znajomość branży retail

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie i mozliwość rozwoju
  • samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (pakiet benefitów, premia roczna, dodatkowe dni wolne)
  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Marketing | Kierownik / menedżer | Sieci handlowe | Branża reklamowa | E-commerce | Sklep internetow | Detal | Sales manager