Połącz...

Dyrektor Departamentu R&D

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 15 000 - 20 000 PLN
Opublikowane 8 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-30-51101

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej w obszarze nowoczesnych technologii, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Udział w budowaniu i realizacji strategii technologicznej firmy w oparciu o wizję produktu oraz oczekiwania klientów
  • Podejmowanie decyzji biznesowych, ocena dostępności technologicznej, prowadzenie projektów wg standardów firmy i zapewnienie wiodącej roli w zakresie rozwoju produktu
  • Nadzorowanie wszystkich projektów w podległych zespołach
  • Przygotowanie rekomendacji w zakresie zmian w obszarze stosowanych technologii
  • Zarządzanie dużym zespołem inżynieryjno – technologicznym
  • Kreowanie kultury innowacji
  • Realizacja projektów zgodnie z harmonogramem, zarządzanie budżetem oraz prowadzenie nowych inwestycji

Wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze nowoczesnych technologii
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość bieżących trendów w świecie technologii
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Rozwinięte kompetencje w zakresie zarządzania zespołem, przepływem wiedzy oraz organizowaniem pracy kilku działów

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie rynkowe
  • Praca w przyjaznej atmosferze oraz kreatywnym i zaangażowanym zespole
  • Dodatkowy pakiet benefitów

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | IT and Telekomunikacja | Automatyka | Mechanika | Obsługa / serwis | Sprzęt | Oprogramowanie | Przemysł | Inżynieria | Produkcja | Dyrektor | Kierownik / menedżer | Infrastruktura | Montaż | Elektronika | Rozwój | Wytwórczy | Produkt | Produkcja | Program | RandD | Prototyp | Projekt | Technical director