Połącz...

Doradca Klienta z językiem Francuskim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 600 - 5 900 PLN
Opublikowane 24 dni temu
Nr Ref. 5-26-54567

Firma rekrutacyjna Grafton poszukuje osób z dobrą znajomością języka francuskiego, chcących zdobyć nowe doświadczenie, na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnej obsługi klienta – kontakt mailowy i telefoniczny w języku angielskim i francuskim - min. B2
  • Pośredniczenie między klientami a firmą docelową – rozwiązywanie problemów, odpowiadanie na zapytania, kierowanie bardziej złożonych do innych działów firmy
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego
  • Tworzenie raportów dla Klienta

Wymagania

  • Dobra znajomość języków obcych - angielski + francuski – min. B2
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta - będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na klienta

Korzyści

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet kafeteryjny (karta multisport)
  • System treningowy – szkolenia i kursy wdrażające na stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Różne | HR and administracja and prawo | Administracja | Turystyka | Obsługa klienta | HR | Finanse SSC / BPO | Sprzedaż | Administrator | Doradca | Asystent / asystentka | Urzędnik | Recepcjonista / recepcjonistka | Supervisor | Bezpieczeństwo / ochrona | Wsparcie | Specjalista | Przedstawiciel | Menedżer biura | Administracja | Back office | Benefity i świadczenia | Front office | Młodszy / młodsza | Pierwsza linia wsparcia | Call center | Klient | Finanse | Techniczny | Database administrator