Połącz...

Asystentka Zarządu/ Executive Assistant CEO

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 7 000 - 11 000 PLN
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 1-12-53209

Dla naszrgo Klienta - dynamicznie działajacej Spółki Akcyjnej - poszukujemy profesjonalnej Asystentki Zarządu.

Kluczowe obowiązki:

  • wspieranie Zarządu w realizacji codziennych obowiązków
  • organizacja i obsługa spotkań Zarządu, koordynacja agendy
  • zarządzanie kalendarzem spotkań Prezesa
  • zarządzanie informacją poufną
  • przygotowywanie raportów, prezentacji i "minutek" ze spotkań itp.
  • przygotowanie dokumentów i materiałów na spotkania oraz wyjazdy przełożonych
  • współpraca z instytucjami oraz Klientami Spółki
  • organizacja pozostałych spraw bieżących

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Asystenki Zarządu
  • doświadczenie w pracy w firmach państwowych będzie dużym atutem
  • wykształcenie wyższe lub na poziomie licencjata – kierunek prawo, administracja
  • biegła znajomość angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • biegła znajomość obsługi komputera –Office , sprzętu biurowego
  • wysoka kultura osobista, dyskrecja i doskonała organizacja pracy
  • duża samodzielność, umiejętność radzenia sobie ze złożonymi zadaniami i pracą pod presją
  • proaktywna postawa
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie, kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
  • terminowość i sumienność

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • bogaty pakiet benefitów
  • przyjaną atmosferę i możliwość poszerzania swoich kompetencji

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | Administracja | Administrator | Asystent / asystentka | Sekretarka | Recepcjonista / recepcjonistka | Administracja | Biuro | Lecturer