Połącz...

Asystentka Dyrektora Zarządu

Lokalizacja Świdnica
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 5 000 PLN
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 5-26-53069

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z 35 biurami w 6 krajach. Grafton Recruitment jest dostawcą kompleksowych rozwiązań rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy korporacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Świdnica

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie dyrektora w codziennych obowiązkach (zarządzanie kalendarzem spotkań, planowanie i organizacja wyjazdów krajowych i zagranicznych)
  • Przygotowywanie prezentacji, danych/ informacji
  • Udział w spotkaniach, telekonferencjach
  • Obsługa administracyjna biura (odbieranie telefonów, maili, zarządzanie korespondencją)
  • Pełna kontrola nad dokumentami firmy (kompletowanie, archiwizacja)
  • Przygotowywanie zestawień, raportów, dokumentacji na potrzeby firmy
  • Kontakt z innymi działami firmy
  • Bieżące zadania administracyjne

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Język angielski na poziomie min. B2+/C1 (język biznesowy)
  • Doświadczenie w pracy biznesowej
  • Dobra organizacja czasu pracy

Korzyści

  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Praca pon-pt w godzinach biznesowych 8-16 / 9-17
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | HR | Administrator | Asystent / asystentka | Kierownik / menedżer | Menedżer biura | Urzędnik | Przedstawiciel | Specjalista | Wsparcie | Front office | Call center | Back office | Administracja | Język | Biuro | Assistant