Połącz...

Asystent / Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży i Marketingu

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 7 000 - 9 000 PLN
Opublikowane 4 dni temu
Nr Ref. 3-13-54210

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy tworzącej rozwiązania procesowe w branżach kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Michałowice
Umowa czasowa: ok. 6 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Działu Sprzedaży w działaniach marketingowo – sprzedażowych
  • Planowanie oraz realizacja działań marketingowych: materiały reklamowe i promocyjne głównie w Internecie, obsługa wydarzeń branżowych i newsletterów
  • Prowadzenie i aktualizacja strony internetowej, profili Firmy w portalach zakupowych Klientów oraz na portalach branżowych
  • Przygotowywanie i rozliczanie budżetu marketingowego
  • Monitoring portali branżowych oraz działań firm konkurencyjnych
  • Opracowywanie i analizowanie danych sprzedażowych na cele marketingowe
  • Stały kontakt z oddziałem z Francji (Marketing & Communication Department)
  • Komunikacja wewnętrzna w zakresie wszystkich nowych projektów

Wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze wsparcia Sprzedaży B2B
  • Dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość francuskiego będzie atutem
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Office, mile widziana znajomości programów graficznych
  • Umiejętności dokonywanie analiz statystycznych i czytania danych
  • Znajomości Google AdWords, Google Analytics, SEM, SEO

  • Umowę na Zastępstwo lub o Pracę Tymczasową (06.2019-01.2020)
  • Ciekawą pracę w dynamicznej firmie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Wsparcie | Google AdWords | Google Analytics | Marketing lecturer