Połącz...

Analityk kosztów z j. francuskim

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 7 000 - 8 000 PLN
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 1-26-54161

Dla naszego klienta, globalnej firmy z branzy FMCG, poszukujemy osoby, która dołączy do kilkuosobowego zespołu w dziale logistyki na stanowisku

Analityk kosztów z językiem francuskim

Zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z fabryką w regionie Francja/BeNeLux (kontakt mailowy i telefoniczny)
  • analizowanie kosztów wysyłki
  • kontrolowanie, czy koszty logistyczne zgadzają się z tym, co zostało uzgodnione wcześniej
  • sprawdzanie dokumentacji finansowej
  • odpowiedzialnosć za cały proces przed wystawieniem faktury, włącznie z udzieleniem zgody na wystawienie faktury

Wymagania

  • bardzo dobry francuski (C1)
  • bardzo dobry angielski (C1)
  • znajomość programu SAP
  • zaawansowany Excel (pivoty, wyszukaj pionowo)
  • doswiadczenie w finansach (ksiegowość, ekonomia, analiza finansowa) lub wykształcenie finansowe
  • doswiadczenie w logistyce mile widziane

  • ubezpieczenie na życie i medyczne (w tym rodzinna opieka dentystyczna)
  • dofinansowanie kursów jezykowych, wczasów i lunchu (Karta Lunchowa)
  • Karta Multisport
  • home office 1 dzień w tygodniu
  • ciekawa praca w międzynarodowym środowisku

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Produkcja and zakupy and logistyka | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Analizy | Finanse SSC / BPO | Finanse | Obsługa klienta | Logistyka | Jakość | Specjalista | Administrator | Analityk | Koordynator | Excel | Finanse | Finansowe | SAP | ERP | Back office | Administracja | Front office | Raportowanie | Wydatki | FMCG | FMCG