Starszy Analityk Finansowy (firma produkcyjna) z językiem angielskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 6-11-52584

Dla jednego z naszych klientów, lidera w obszarze produkcji stali poszukujemy Starszego Analityka Finansowego z językiem angielskim.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie finansami na poziomie zakładu i koordynacja finansów
  • aktywny udział w procesie budżetowania
  • kontakt z managerami oraz dyrektorami produkcji
  • przygotowywanie raportów zarządczych wraz z komentarzami
  • przygotowywanie wyników i prognoz przepływu środków pieniężnych
  • uczestniczenie w zamknięciach finansowych i kompilacji raportów finansowych.
  • współpraca z centrum usług wspólnych
  • współpraca z audytorami.
  • wsparcie innych działów w projektach optymalizacyjnych.
  • obliczanie i kontrola produkcji, sprzedaży, kosztów operacyjnych
  • analiza zysku
  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów we wszystkich obszarach działalności firmy.
  • przygotowywanie innych analiz i raportów ad hoc.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min 4 lata
  • wysoki poziom znajomości języka angielskiego
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów z managerami oraz pracownikami produkcji
  • doświadczenie w obszarze kontrolingu produkcyjnego
  • chęć rozwoju oraz zdobywania nowych kompetencji
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • doświadczenie w określaniu budżetów i forecastów
  • zdolności organizacyjne
  • zaawansowana znajomość MS Excel oraz PowerPoint

Korzyści

  • kwartalne premie
  • ubezpieczenia na życie i opieka zdrowotna.
  • posiłki w firmie
  • Multisport
  • Inne dodatki pozapłacowe

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Księgowy / Księgowa | Fakturowanie | Finanse | Finansowe | Financial Controller