Połącz...

Abslowent studiów kierunek Elektrotechnika

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 7-30-52598

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna oferująca kompleksowe usługi i rozwiązania w branży elektrotechnicznej – produkcja transformatorów i akcesoriów do transformatorów. Obecnie w związku z dalszym rozwojem poszukujemy absolwenta studiów elektrotechnicznych, elektrycznych lub pokrewnych, który po okresie wdrożenia będzie pracował na stanowisku Specjalista ds. Technicznych w obszarze Elektrotechnicznym.

Zakres obowiązków:

  • po okresie wdrożenia i zdobycia niezbędnej wiedzy w obszarze dotyczącym specyfikacji technicznej, konstrukcyjnej transformatorów praca na stanowisku Doradcy ds. Technicznych
  • doradztwo techniczne (praca o charakterze stacjonarnym) w obszarze transformatorów dla klientów (generalni wykonawcy, biura projektowe, firmy instalacyjne, zakłady produkcyjne itp.)
  • ścisła współpraca z działem technicznym, obsługi klienta, produktowym i konstrukcyjnym
  • opracowywanie dokumentacji technicznej transformatorów
  • koordynowanie realizacji prowadzonych projektów

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego umożliwijąca swobodną komunikację ustaną i pisemną (możliwość podnoszenia kwalifikacji w tym zakresie dzięki codziennemu kontaktowi z językiem oraz kursów językowych oferowanych przez procodawcę)
  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, elektryka lub pokrewne)
  • umiejętność obsługi AutoCAD lub innego programu do projektowania

Korzyści

  • realizacja projektów w międzynarodowym środowisku
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet szkoleń
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w gronie eksperckim przy realizacji wymagających pod względem technicznym projektów

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Inżynieria | Elektronika | Elektryka | Automatyka | Mechanika | Obsługa / serwis | Technik | Wsparcie techniczne | Operator | Instalator | Inżynier | Elektryk | Projektant | Konsultant | Asystent / asystentka | AutoCAD | Utrzymanie | Mechaniczny | SEP | Techniczny | Electrician Mechanic