Connecting...

Asystentka w dziale marketingu z biegłym j. angielskim

Location wielkopolskie
Sector
Job Type Full-time
Salary 4 500 - 5 500 PLN
Published 5 days ago
Contact Michał Piernik
Job Ref 4-13-54929

Job Description

Dla jednego z naszych Klientów, firmy consultingowej w Poznaniu poszukujmy osoby na stanowisko:

Asystentki w dziale marketingu z biegłą znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • uczestnictwo w przygotowaniu prezentacji i raportów
  • umawianie spotkań
  • zarządzanie przepływem dokumentów
  • tworzenie raportów i zestawień oraz współpracę z pozostałymi działami firmy
  • przygotowywanie reklam, ulotek, bannerów, prezentacji
  • wsparcie pracowników działu marketingu w codziennych zadaniach
  • organizacja pracy przełożonego
  • koordynacja działań i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • nadzór nad terminowym dostarczaniem dokumentów, raportów, informacji
  • przygotowanie i obsługa spotkań, konferencji, narad
  • tłumaczenie, redagowanie i korygowanie tekstów w obiegu wewnętrznym i zewnętrznym
  • zarządzanie kalendarzem spotkań, organizowanie podróży służbowych
  • przygotowanie materiałów reklamowych i koordynacja projektów z wykonawcami

Wymagania

  • dobra organizacja
  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w agencji reklamowej
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • asertywność, zdolności komunikacyjne, umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność

  • trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku spożywczym
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

HR and administracja and prawo | Administracja | Administrator | Asystent / asystentka | Żywność | Sprzedaż | Administracja | Media, advertising, and public relations assistant